چالش های جدید طراحی جواهرات با نام طراح شو قبل از چاپ کتاب طراحی جواهرات با سبک وسیاقی جدید با آموزش چندین طرح از مدل های روز دنیا از مهرماه شروع میشه. لازم دونستم برای همه علاقه مندان یک سری توضیحات رو بدم.

فصل اول چالشهای طراح شو در 10 دوره برگزار می گردد. نفرات اول تا سوم هر دوره علاوه بر تخفیف ده درصدی که برای شرکت در چالش بعدی دریافت می کنند. برای خرید چالش دهم نیز ه 50 درصد تخفیف خواهند گرفت. برنده این چالش اگر در چالش های قبلی نیز به عنوان نفر اول انتخاب گردد. جلد اول کتاب طراحی جواهرات در رایانه را به صورت رایگان، اگر برنده بین نفرات دوم و سوم چالش های قبلی باشد 75 درصد تخفیف و اگر بین نفرات اول تا سوم چالش های قبلی نبوده باشد 50 درصد تخفیف برای خرید جلد اول کتاب “طراحی جواهرات در رایانه” دریافت خواهد کرد. نفرات دوم و سوم نیز به ترتیب 75 درصد و 50 درصد تخفیف در صورتی که بین نفرات اول تا سوم چالش های قبل و اگر بین آنها نیز نباشد 50 و 25 درصد تخفیف دریافت می کنند.

نرم افزار مورد استفاده:
  • طراحی این دوره از چالش ها در نرم افزار متریکس گلد انجام خواهد شد.

شرایط شرکت در چالش ها
  • اولین شرط شرکت در چالش ها عضویت در وبسایت است از طریق این لینک می توانید ثبت نام خود را انجام دهید.
  • فایلهای آموزش به صورت ویدیویی یا به صورت PDF یا هردو بر روی سایت برای دانلود قرار میگیره. (نحوه آموزش از طریق نظرسنجی از همه علاقمندان انتخاب خواهد گردید.)

  • همه علاقمندان به طراحی یک هفته بعد از انتشار یک آموزش فرصت دارند. تا یک یا چند رندر از مدل ترسیمی بر اساس فایل آموزشی برای شرکت در چالش ارسال کنند. (روش ارسال فایل ها بعدا اعلام خواهد شد.)

  • مرجع اولیه پرسش و پاسخ درباره مدل ها داخل گروه تلگرامی “طراحی شو” (لینک عضویت) بین همه هنرجوها با حضور خودم انجام میشه. (تا جایی که بتونم پاسخگوی سوالاتتون خواهم بود.) البته در اینستاگرام مربوط به وبسایت و پست های مربوط به هرچالش هم پاسخگو هستم. همچنین در بخش نظرات پست مربوط به آموزش هم سعی می کنم به همه سوالات پاسخ بدم.

مهلت ارسال رندرها
  • آخرین ساعت از روزی که آموزش بعدی برروی وبسایت قرار گرفت، مهلت شرکت در چالش مرحله اول به اتمام میرسد. و همه عکسهای ارسالی از طرف شما برای نظرسنجی داخل گروه تلگرام، استوری اینستاگرام و همینطور در پست مربوط به خودش درون وبسایت قرار میگیرد. تا بهترین تصویر هم از لحاظ مدلسازی و هم از نظر رندرینگ انتخاب شود. انتخاب بهترین مدل توسط آرای شما در کانال تلگرام، اینستاگرام و وبسایت انجام خواهد شد.

  • نفر اول تا سوم هر نظرسنجی (که با مجموع شمارش همه آرای ماخوذه درهمه نظرسنجی ها انتخاب میشه) در درون وبسایت به عنوان یک طراح مستعد معرفی میشن تا از این طریق بتونید به راحتی یک کسب و کار رو شروع کنه و هم این که یک کد تخفیف برای شرکت در چالش بعدی رو دریافت کنید.

هزینه

هزینه شرکت در هر دوره از چالش طراح شو حداکثر50 هزار تومان بسته به نوع آموزش (متنی یا ویدیویی) خواهد بود. که به هنگام استفاده از فایل آموزشی به صورت اینترنتی و از طریق درگاه پرداخت از شرکت کننده دریافت خواهد شد.

سخن آخر

هدف اول این چالش ها. آشنایی هرچه تمام تر دوستان و علاقمندان به طراحی و پیشرفت همه دوستان در زمینه طراحی و نکات فنی مربوط به طراحی وساخت جواهرات است. که به مرور با همه آنها آشنا خواهید شد. نظرات همه دوستان درباره هر چالش نیز بعد از اتمام آن چالش در وبسایت قرار خواهد گرفت. (هزینه خرید چالش ها بعد از زمان برگزاری چالش افزایش می یابد.) اگر هزینه ای برای هر چالش دریافت می گردد فقط بخاطر زمانی است که صرف تولید محتوای آموزشی شده است. فراموش نکنیم هزینه کردن برای آموزش سرمایه است.

با آرزوی موفقیت
اشتراک گذاری این مطلب

کانال “طراح شو”

همه پست های وبسایت در کانال تلگرامی “طراح شو” خبر رسانی میشن. پس در کانال عضو شو تا چیزی رو از دست ندی !

حق کپی برداری

همه نوشته های این وبسایت به صورت اختصاصی است و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد.

نوشته های مشابه
فهرست